Team


Yannic Beliën
yannic@musica.be

Boekhouding & financiën


Loes Bruyninckx
loes@musica.be

Artistiek coördinator


Louis Burrows
louis@musica.be

Productiemedewerker


Marijn Clijsters
marijn@musica.be

Productiecoördinator


Monique Damiaens
monique@musica.be

Coördinator administratie & personeelszaken  


Inne Helsen
inne@musica.be

Projectcoördinator Sounds Now & administratie


Dries Janssen
dries@musica.be

Artistiek coördinator & projectmedewerker


Patty Kaes
patty@musica.be

Communicatie


Heidi Lurinx
heidi@musica.be

Medewerker administratie


Esther Ursem
esther@musica.be

Algemeen directeur


Frédéric Van de Velde
frederic@musica.be

Artistiek coördinator


Hans Van Regenmortel
hans@musica.be

Artistiek coördinator


Bianca Van Roosbroeck
bianca@musica.be

Zakelijk leider


Dimitri Vossen
dimitri@musica.be

Communicatie

Bestuursorgaan

Herman Baeten, voorzitter
An-Heleen De Greef, ondervoorzitter
Bart Demuyt, secretaris
Erwin Verbist, penningmeester
Joris Compeers
Roel Coninckx
Marlies De Munck
Eline Muyters
Erwin Roebroeks

Algemene vergadering

Paul Craenen
Wim Henderickx
Laura Maes
Mathieu Paesen
Carine Rinkes
Annelies Van Boxel