Team

Boekhouding & financiën

Yannic Beliën

yannic@musica.be

Artistiek coördinator

Loes Bruyninckx

loes@musica.be

Productiemedewerker

Louis Burrows

louis@musica.be

Productiecoördinator

Marijn Clijsters

marijn@musica.be

Coördinator administratie & personeelszaken  

Monique Damiaens

monique@musica.be

Projectcoördinator Sounds Now & administratie

Inne Helsen

inne@musica.be

Artistiek coördinator & projectmedewerker

Dries Janssen

dries@musica.be

Communicatie

Patty Kaes

patty@musica.be

Medewerker administratie

Heidi Lurinx

heidi@musica.be

Algemeen directeur

Esther Ursem

esther@musica.be

Artistiek coördinator

Frédéric Van de Velde

frederic@musica.be

Artistiek coördinator

Hans Van Regenmortel

hans@musica.be

Zakelijk leider

Bianca Van Roosbroeck

bianca@musica.be

Communicatie

Dimitri Vossen

dimitri@musica.be

Bestuursorgaan

Herman Baeten, voorzitter
An-Heleen De Greef, ondervoorzitter
Bart Demuyt, secretaris
Erwin Verbist, penningmeester
Joris Compeers
Roel Coninckx
Marlies De Munck
Eline Muyters
Erwin Roebroeks

Algemene vergadering

Paul Craenen
Wim Henderickx
Laura Maes
Mathieu Paesen
Carine Rinkes
Annelies Van Boxel